Listopadowe wyzwanie, dzień drugi.

Trzymam się planu. Robot uruchomiony po zamknięciu sesji w USA zajął w nocy 4 pozycje. Wszystkie na tą chwilę pozostają otwarte z niewielką stratą.

robot_trades_03112016

Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja. Dla przypomnienia – nie interweniuję, dopóki robot nie zajmie na danej parze dodatkowej pozycji. Ta zaś zostanie zajęta gdy pojawi się dywergencja i kurs odjedzie w niepożądanym kierunku przynajmniej 90 pipsów.

W międzyczasie pooglądam wykresy w poszukiwaniu jakiejś okazji na wejście w pozycje z jakimś trendem…

UPDATE 1

Robot zamknął pozycję na EURUSD o 10:55, zysk: 1.49 zł. Pozostałe 3 pozostają otwarte.

robot_trades_03112016_2

UPDATE 2

Robot zamknął pozycję  na CHFJPY o 12:15, zysk 1:49 zł. W międzyczasie otworzył pozycję na EURGBP (BUY). Razem z GBPUSD pozycje tracą coraz więcej po ogłoszeniu decyzji sądu w Wielkiej Brytanii w sprawie Brexit (Rząd UK nie może zastosować art 50 traktatu bez uprzedniej zgody parlamentu).

UPDATE 3

Pozycje na GBP tracą, robot w obu przypadkach zajął pozycje dodatkowe. Na dokładkę mamy nową pozycję na parze EURNZD.

robot_trades_03112016_4

UPDATE 4

Wykonałem następujący manerw: ponieważ na pozycjach dodatkowych na parach GBP pojawił się zysk wystarczający by zamknąć na plusie transakcje na jednej z tych par – zamknąłem całą pozycje na GBPUSD i dodatkową na EURGBP. Zamknąłem też z zyskiem pozostałe pozycje zostawiając jedynie pierwotną na EURGBP. Zainkasowany profit na dziś: 6.70 zł i ponad 10 zł obsuwy na EURGBP. Robot zajmie pozycje dodatkową na tej parze ponownie, gdy pojawi się dywergencja.

robot_trades_03112016_5

Happy trading!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *